Bowling, dom weselny i noclegi w Wałczu.

Najlepszy Usługodawca Branży Turystycznej 2013

Stowarzyszenie Gmin Pojezierza Wałeckiego już po raz XV wręczyło laury "Najlepszy usługodawca branży turystycznej" Na swym posiedzeniu w dniu 13 grudnia 2013r. Przewodnicząca Stowarzyszenia Bogusława Towalewska oraz burmistrzowie Zdzisław Kmieć, Elżbieta Pawlak, i Piotr Wojtiuk.

Wyróżnili tych, którzy w sposób szczególny zasłużyli się w mijającym roku rozwojowi turystyki na Pojezierzu Wałeckim. Gustowne statuetki, kwiaty i życzenia otrzymali:

  1. Pensjonat " Zacisze" w Człopie za szeroka ofertę i wysoką jakość usług turystycznych,
  2. Pan Andrzej Karaszewski za ogromny, bezinteresowny wkład pracy w propagowanie turystyki rowerowej na terenie gminy Jastrowie,
  3. Gospodarstwo Agroturystyczne Państwa Kaźmierczyk (obecnie ich córki Katarzyny) w Nowej Studnicy gmina Tuczno za wysoki poziom usług turystycznych,
  4. Ośrodek Jeździecki "Kołacz" za szeroka ofertę i propagowanie różnorodnych form turystyki konnej w mieście Wałcz i okolicznych miejscowościach.

Stowarzyszenie oferuje laureatom możliwość nieodpłatnego promowania się na największych imprezach turystycznych w kraju i zagranicą. Nagrodzeni laurami przedstawili własną działalność oraz przygotowania ofert na kolejny sezon turystyczny. Podziękowali za docenienie ich wysiłków. Spotkanie zakończyło się złożeniem życzeń świątecznych i noworocznych.

Źródło : Wydział Rozwoju Gospodarczego, Promocji, Sportu i Turystyki