Bowling, dom weselny i noclegi w Wałczu.

Regionalne Zawody Jeździeckie w Kołatniku

W dniach 28-29 maja 2011r. na terenie Ośrodka Jeździeckiego KOŁACZ Kołatnik k/Wałcza odbyły się Regionalne Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Klub Jeździecki Korona Wałcz.

Każdego dnia zawodów rozegrano konkursy w klasach L licencyjny, L ,P,N i C. Dodatkowo były rozegrane konkursy towarzyskie w klasach mini LL, LL i L. W sumie publiczność obejrzała 270 przejazdów, 66 zawodników na 88 koniach z 23 klubów.

W sobotę: w konkursie klasy P, rozegranym jako konkurs zwykły, zwyciężył Jacek Bobik na Anely z LKS Dragon Nowielice. Drugie miejsce zajął Tomasz Jasiński na Canaletto bpk., trzecie Alicja Pietkiewicz na Cartier 2 z KJ Korona Wałcz, a czwarte Eliza Daniek i Taktyk z KJ Elcon Szczecin. W konkursie klasy N - dwufazowy nie do pokonania był Jacek Bobik, który zwyciężył na Chaco Fly, zajmując równocześnie drugie i trzecie miejsce na Continentalu i Anely. Dopiero czwarte miejsce zajęła Katarzyna Laskowska i Lantana z KJ Korona Wałcz. Konkurs klasy C zwykły wygrał Andrzej Żejmo na Sekrecie z KJ Miralex Gonitwa Skórka, który jako jedyny pokonał parkur bez punktów karnych. Drugie miejsce zajął Borys Kramer na Contendusie z BKS Kłos Budzyń, trzecie Andrzej Żejmo i Maraton, a czwarte Katarzyna Laskowska i Uriel z KJ Korona Wałcz.

W niedzielę: w konkursie klasy P dwufazowy tylko cztery pary zakwalifikowały się do II fazy. Najlepiej z dość trudnym ustawieniem parkuru poradził sobie Tomasz Jasiński na Canaletto bpk. Drugie miejsce zajął Borys Kramer na Romeo z BKS Kłos Budzyń, trzecie Anna Kopeć i Tahamorka z KJ Contendros Barlinek, a czwarte Justyna Burek i Tabaluga z UKS Podkowa Moryń. Również w konkursie klasy N ustawienie parkuru sprawiało zawodnikom sporo trudności. Zwyciężyła bezbłędnym przejazdem Alicja Pietkiewicz na Cartier 2 z KJ Korona Wałcz. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Laskowska i Lantana z KJ Korona Wałcz, trzecie Wojciech Dahlke na Bolshoi z BKS Kłas Budzyń, a czwarte Andrzej Żejmo i Maraton. Ostatni konkurs klasy C Grand Prix o Puchar Starosty Wałeckiego rozegrano jako konkurs zwykły z rozgrywką. Wystartowało dziewięć par, z których dwie zakwalifikowały się do rozgrywki. Zwyciężył Wojciech Dahlke na A Quite z BKS Kłos Budzyń. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Laskowska i Uriel z KJ Korona Wałcz, a trzecie i czwarte miejsce przypadło Andrzejowi Żejmo na Maratonie i Sekrecie.


Sponsorzy

Patronat nad zawodami objęli:

 1. Urząd Miasta Wałcz
 2. Urząd Gminy Wałcz
 3. Starostwo Powiatowe Wałcz
 4. Poseł na sejm RP Paweł Suski

Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Korona Wałcz" serdecznie dziękuję za objęcie mecenatem finansowym Regionalnych Zawodów Jeździeckich w skokach przez przeszkody.

Sponsorzy zawodów:

 1. Ośrodek Jeździecki "Kołacz" Katarzyna i Marcin Laskowscy - Kołatnik-oferuje jazdy konne, hipoterapię, aktywny wypoczynek, spotkania integracyjne dla firm, wynajem bryczek.
 2. "Esjot" Stanisław Janowski i Zbigniew Braun - Wałcz- wykonuje ogrodzenia, bramy wyjazdowe i garażowe z pełną automatyką, balustrady, maszyny dla leśnictwa, prowadzi serwis ogumienia firmy Stomil
 3. "PCMB" Adam Rogoża - Wałcz- oferuje materiały budowlane oraz materiały do wykańczania wnętrz.
 4. Transport samochodowo-ciągnikowy. Usługi Leśne Krzysztof i Teresa Laskowscy - Kłębowiec
 5. "GHB Składy Budowlane" Agata Nowak - Wałcz
 6. TDE sp. z o. o. -producent wind, szybów windowych.
 7. "PROFIL" Piła - wytwórnia profili budowlanych z PCV
 8. Starostwo Powiatowe Wałcz
 9. Gmina Miejska Wałcz
 10. Gmina Wałcz
 11. EKOMECH sp. z o. o. - producent konstrukcji stalowych
 12. Brygida Mikosz-Cybulska -Hurtownia Warzyw i Owoców - Piła- zawsze świeże warzywa i owoce
 13. Osoby prywatne- miłośnicy koni i sportu jeździeckiego

 

Galeria - Wyniki