Dom weselny.

Wynajmujemy Salę Kominkową na wesela, chrzciny, komunie, spotkania, imprezy zakładowe oraz inne imprezy okolicznościowe.
Sala może pomieścić wygodnie 400 osób co umożliwia organizowanie dużych wesel, studniówek, spotkań zakładowych i innych. Przy mniejszych imprezach jak komunie czy chrzciny można ograniczyć powierzchnię stylowymi drewnianymi pergolami by stworzyć kameralny nastrój dostosowany do życzenia użytkownika.
Dysponujemy sprzętem oraz własnym doświadczonym zespołem dekoracyjnym który może wykonać dekorację sali stosowną do każdej imprezy, uwzględniając oczywiście państwa sugestie i życzenia.
Sala jest wyposażona w dużą kuchnię z profesjonalnym podstawowym wyposażeniem. Do dyspozycji są dwie stacjonarne patelnie, duży piec konwekcyjno-parowy, kuchnie gazowe, duże stoły robocze, garnki, misy, wiadra i inny drobny sprzęt. Kuchnia posiada dwie duże chłodnie, osobną na wędliny i mięsa i osobną na ciasta i inne wyroby.
Służymy pomocą w doborze firmy kateringowej lub zespołu kucharek. Wypożyczamy pełne zestawy stołowe, obrusy oraz nakrycia na krzesła.
Sala Kominkowa jest wyposażona we własny system ogrzewania co zapewnia komfortową temperaturę podczas imprez przez cały rok.
Służymy pomocą i doradztwem tak aby Państwa impreza udała się jak najlepiej.
Podejmujemy się również organizowania wesel i innych imprez od A do Z.

Kontakt: Koordynator imprez Ewa Poetschke 723-781-180